قوانین و مقررات رزرو هتل ، سایر مراکز اقامتی و بومگردی


۱- وبسایت ایساتیس لند ( www.isatisland.com ) جهت رزرو آنلاین هتل‌، سایر مراکز‌ اقامتی وبومگردی ایجاد شده است . با انجام رزرو در وبسایت ایساتیس لند ، بین شما و هتلی که در آن اتاق رزرو کرده‌اید؛ قراردادی قانونی بسته می‌شود که در این قرارداد، وبسایت ایساتیس لند تنها نقش واسطه را ایفا می‌کند. وبسایت ایساتیس لند در واقع اطلاعات رزرواسیون شما را برای هتل فرستاده و متقابلاً نتیجه تاییدیه را از طرف هتل برای شما می‌فرستد.
۲- مسئولیت رزروهای ثبت شده بر عهده وبسایت ایساتیس لند می باشد و ایساتیس لند تضمین می کند تا با تکمیل فرآیند خرید و دریافت اقامت نامه (واچر) ، بتوانید به راحتی و آسودگی در هتل یا محل اقامت مدنظرتان ، پذیرش شده و از امکانات هتل یا اقامتگاه بهره مند شوید. در مواردی نادر ممکن است به دلیل های مختلف از جمله مشکلات اعلام شده از طرف هتل یا اقامتگاه نظیر خرابی و حوادث طبیعی ، اشتباهات انسانی رزرو ثبت شده با مشکل مواجه شود در این موارد تیم ایساتیس لند تمام تلاش خود را می‌نماید تا برای مسافران عزیز هتل و یا محل اقامت مشابه با واحد رزرو شده فعلی در نظر بگیرد و با تایید مشتری جایگزین کند و درصورت عدم موفقیت در جلب رضایت مسافر ، مبلغ را به صورت کامل به وی بازگرداند و تلاش خود را برای جلب رضایت مشتری در رزرو های آینده انجام دهد و حتی امتیازات ویژه ای در آینده برای مشتری لحاظ کند .
۳- ممکن است در روال پرداخت ارتباط شبکه‌ قطع شود این مشکل توسط بانک برطرف می‌شود . اگر از حساب شما مبلغی کسر شود این مبلغ توسط بانک حداکثر تا ۷۲ ساعت به حسابتان باز خواهد گشت و مسئولیتی در این زمینه متوجه ایساتیس لند نیست . اما میتوانید با تیم پشتیبانی ایساتیس لند تماس حاصل نمایید تا پیگیری لازم را انجام دهیم .
۴- تضمین وبسایت ایساتیس لند در زمینه‌ی رزرو هتل‌ و مکان های اقامتی تنها به روند عمل رزرو بر می‌گردد و هیچ مسئولیتی در قبال کیفیت سرویس ارایه شده به مسافران نخواهد داشت .
۵- اطلاعات شخصی وارد شده توسط کاربران باید صحیح و مطابق با نام مندرج در شناسنامه یا کارت ملی، تعداد مسافران ، سن ، جنسیت و… باشد . در صورت نادرستی اطلاعات ، مسئولیتی متوجه‌ وبسایت ایساتیس لند نخواهد بود.
۶- در ایام شلوغ یا پیک سال با توجه به شرایط و قوانین هتل ها امکان کنسل کردن رزرو وجود ندارد .
۷- احراز هویت مسافران تنها با کارت ملی و شناسنامه و احراز شرایط محرمیت تنها با وجود نام زوجه در شناسنامه همسر صورت میگیرد . هتل ها و اقامتگاه ها در صورت عدم احراز شرایط محرمیت از ورود مسافرین به اتاق ها ممانعت نموده و مطابق قوانین کنسلی عمل می کنند.
قوانین و مقررات کنسلی
هنگامی که شما رزرو خود را کنسل می کنید، این ریسک برای هتل وجود دارد تا نتواند در زمان باقی مانده ، واحد اقامتی خود را به فروش رساند. بنابراین منطقی است تا مبلغی را به عنوان جریمه ی استرداد از مسافر دریافت کند. سیاست هتل داران در میزان این جریمه متفاوت است و حتی ممکن است این قوانین در تمام سال یکسان نباشد. اطمینان داشته باشید ما تلاش می کنیم در صورت انصراف از رزرو، کمترین هزینه را بپردازید؛ برای همین از شما می خواهیم به محض انصراف ، ایساتیس لند را از تصمیم خود مطلع نمایید تا جریمه کمینه گردد. وجه مسترد شده به شماره حسابی که با آن از ایساتیس لند خرید کرده اید، واریز خواهد شد.
موارد عدم مسئولیت
۱- اطلاعات مربوط به هتل‌های ایران که در ایساتیس لند قرار گرفته، به نحوی از خود هتل‌ها گرفته شده. این اطلاعات شامل قیمت‌های به‌روز شده، امکانات، خالی بودن اتاق‌ها و… بوده و مسئولیت صحت آن، بر عهده‌ی هتل است. با وجود این که ایساتیس لند تلاش دارد این اطلاعات را به بهترین شکل ممکن ارائه و به روز رسانی کند، اما نمی‌تواند درستی و جامع بودنش را تایید یا رد کند. چون هم امکان تغییر در اطلاعات هست و هم ممکن است از اول اطلاعات درستی به ایساتیس لند نرسیده باشد.
۲- هرگونه تغییر در مشخصات فردی باید در اسرع وقت در وبسایت ایساتیس لند توسط خود کابر تصحیح شود. در غیر این صورت هیچ گونه مسئولیتی در هیچ زمینه‌ای متوجه‌ی ایساتیس لند نخواهد بود.
۳- کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری جز خود را جهت ثبت‌نام و ایجاد شناسه‌ی کاربری ندارد و تعهد می‌‌کند که اطلاعات خود را به صورت صحیح در وبسایت وارد کند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسؤولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی کاربر است.
۴- سیستم رزرو از طریق وبسایت ایساتیس لند طوری طراحی شده تا شما به اطلاعات موجود درباره‌ی هتل‌ها دسترسی داشته و به قانونی کردن ثبت این قرارداد کمک کند. تسهیلات رزرواسیون موجود بر روی وبسایت، تنها برای قانونی کردن قرارداد بین شما و هتل طراحی شده و مسؤولیت هرگونه سواستفاده و عواقب ناشی از استفاده‌ی نادرست از آن، بر عهده‌ی کاربر است. در صورت مشاهده‌ی تخلف، دسترسی کاربر به اطلاعات قطع خواهد شد.
۵- بعد از رزرو کردن و صدور اقامت نامه ، وب‌سایت ایساتیس لند تعهد می‌کند که هتل در آن تاریخ رزرو شده اما این به معنای تضمین ارائه‌ی سرویس مناسب از طرف هتل به مسافر نیست.
۶- زمان ورود به هتل و خروج از هتل در قسمت رزرو هتل و ایمیل تایید رزرو ذکر شده و مسافر باید مطابق با آن زمان‌بندی عمل کند. در صورت اشتباه و عدم رعایت زمان‌بندی، هیچ مسئولیتی بر عهده‌ی ایساتیس لند نمی باشد .
۷- هزینه‌ی استفاده از امکاناتی که در قرارداد نیامده بر عهده‌ی مسافر است، و باید مستقیماً با هتل تسویه شوند.
۸- ایساتیس لند هیچ مسئولیتی در قبال قوانین داخلی هتلها از جمله ضوابط اجتماعی پذیرش مسافرین ندارد.