ایساتیس لند

سروکهن

یزد ، تفت

کدآگهی : 52

توسط : امیر زارع زاده

110 بار تا به حال توسط مهمانان رزرو شده است | نظرات را بخوانید

درباره این اقامتگاه

توضیحاتی کوتاه اما مفید!

اقامتگاه بوم گردی سرو کهن در شهر ابرکوه (Abarkuh) استان تاریخی یزد (Yazd) بنا شده است. شهر ابرکوه از نظر موقعیت جغرافیایی بین مثلث طلایی گردشگری که اضلاع آن استانهای اصفهان، یزد و فارس می باشد قرار دارد. اقامتگاه بوم گردی سرو کهن در نزدیکی سرو 4000 ساله میباشد که بخاطر مجاورت با کهن ترین موجود زنده دنیا (سرو کهن)، نام این اقامتگاه بومی را سرو کهن ابرکوه انتخاب کرده اند.‌ اقامتگاه سنتی سرو کهن در باغی وسیع بنا شده و دارای آلاچیق های چوبی که از کنار آن جوی های آب زلال، روان است و درختان بزرگ انار، بِه و توت به این مجموعه اقامتی، زیبایی وصف ناپذیری بخشیده است.

این خانه باغ دارای 8 واحد اقامتی مجزا با ظرفیت استاندارد 35 نفر و دارای 4 واحد حمام و 4 واحد سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی می‌باشد. بنای اقامتگاه سرو کهن دارای قدمت 100 ساله و برای ساخت آن از خشت و کاه گل استفاده شده است. از جاذبه‌های به نام ابرکوه می توان به خانه آقازاده و بادگیر آن (قاجاریه)، گنبد عالی (سلجوقیان)، یخچال عظیم خشتی (قاجاریه)، مسجد جامع ابرکوه (دوره تیموری) و سرو کهن (قبل از میلاد مسیح) و ... نام برد.


امکانات اقامتگاه

امکانات رفاهی
مبلماناینترنت وایرلسآسانسوراستخرحمامگیرنده دیجیتالتجهیزات آشپزیتلویزیونسرویس فرنگیکولرآبیکولرگازیپارکینگاستخر بازباربیکیوگرمایشصبحانهتراس

توضیحات و اتاق ها

اتاق ها قیمت آن
یزد،ابرکوه

فضا و ظرفیت

توضیحات متراژ و تعداد ظرفیت
نوع خانه : ویلایی تعداد ظرفیت مجاز : 35 نفر تعداد اتاق : 8 عدد تعداد تخت خواب : 1 عدد متراژ زمین : 0 متر زیربنا : 0 متر

قوانین و مقررات

قوانین خاص خانه
ساعت ورود : 14:00 ساعت خروح : 12:00 ورود حیوان خانگی : امکان ندارد برگزاری مهمانی : امکان ندارد حداقل روز رزرو : 0 روز توضیحات :

تاریخ رزرو

انتخاب مجدد
امکان رزرو برای روزهای گذشته وجود ندارد
حداقل روز رزرو : 0 روز