درباره ایساتیس لند


ایساتیس لند" یک استارت آپ به روز و در حال توسعه در حیطه فوق العاده جذاب گردشگری و بومگردی ایران است, با محیطی پر نشاط , چالشی و فرصتهای بینظیر و باور نکردنی . محل فعالیت ایساتیس لند در استان یزد است و خواهد بود ، وسعت خدمات ایساتیس لند در فاز اول در سراسر استان یزد و در فازدوم کشور عزیزمان ایران و وسعت بازار ایساتیس لند در فاز اول ایران و در فاز دوم سراسر دنیا خواهد بود. بدینوسیله از تمامی متخصصین توانا, سخت کوش و با انگیزه ای که در استان یزد ساکن هستند و یا در شهرهای بزرگ مشغول به فعالیت هستند دعوت می شود تا با پیوستن به تیم ایساتیس لند , عضوی از یک کسب و کار در حال رشد و آینده ساز باشند . به امید آنکه تلاش شبانه روزی ما, گامی مثمر ثمر در جهت ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات گردشگری ایران عزیزمان باشد .
رویکرد جدید گردشگران امروزه بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی ترجیح میدهند تا با اقامت در منازل شخصی مردم بومی و در کنار ایشان فضای صمیمی تری را تجربه کنند این رویکرد در کشوری همچون ایران به ویژه استان یزد بواسطه سنت دیرین میهمان پذیری و میهمان نوازی بسیار پررنگتر و چشمگیرتر می باشد.
اقامت در خانه های بومگردی و محلی فرصتی است مغتنم تا گردشگران از نزدیک با فرهنگ و آداب و رسوم زندگی روزمره جامعه میزبان آشنا شوند , فرصتی که شاید هیچگاه با اقامت در هتل ها و اقامتگاههای استاندارد و لوکس فراهم نمیگردد .
این کسب و کار به گونه ای طراحی گردیده تا گردشگران با رزرو و اقامت در خانه هایی راحت, جذاب و دوست داشتنی که بعضا با حضور صاحب اقامتگاه نیز همراه میشود , موقعیت های دوستانه و زمان خوبی را تجربه کنند و در این فضای صمیمی با مشارکت در زندگی روزمره مردم محلی , از آداب و رسوم , لباس ها , غذاها و جشنهای محلی بهره ببرند .
مهم آن است که گردشگر بتواند مکان مناسب با سلیقه , بودجه و علاقه خود را به سهولت یافته و به صورت اینترنتی رزرو کند و در زمان مورد نظر با خیالی آسوده به مکان اجاره شده رفته و اقامت خوبی را همچنانکه انتظار داشته تجربه کند .
ما قصد داریم از طریق وبسایت گردگشگری ایساتیس لندپ بستری جذاب و امن را فراهم آوریم تا صاحبان خانه ها اماکن مسکونی بتوانند ملک مبله خود را در تاریخی که خود تعیین می کنند و با شرایط و نرخی که خود معین می کنند, جهت اجاره موقت و روزانه در اختیار گردشگران داخلی و خارجی قرار دهند. گردشگرانی که اقامت در خانه های شخصی را به اقامت در هتل ها ترجیح می دهند .
صاحب امتیاز: شرکت مهراد تجارت مهر لوتوس (سهامی خاص)